Kibritçi Kız Müzikali

Görüşler
 • Kibritçi kız müzikaline bayıldım.çok güzeldi.kar fikrini çok güzel düşünmüşsünüz.kibritçi kız çok tatlıydı.emeğinize sağlık bütün arkadaşlarıma anlatıcam.kostümler ve mekan çok güzeldi.ekibinizi tebrik ediyoruz
  Defne Büyükaşık
  31.01.2016
 • Merhaba, müzikal tiyatro oyunu çok güzeldi.Özellikle oyun sonrası tiyatro sanatçıları ile bir arada olmak, görüşümü yazmak, kitap almak ve oyuncularla birlikte fotoğraf çektirebilmek çok keyfliydi. çok teşekkür ederim. Bende birgün bir tiyatro oyununda oynamak istiyorum. sevgilerimle
  YAĞMUR İNCİ İPEK
  23.01.2016
 • 6 yaşındaki oğlum Yiğit ile 29 Kasım'da Kirbitçi kız tiyatrosunu izledik. Son derece mükemmel bir performans ve detaylı hazırlıklar için çok teşekkür ederiz. Türkiye'de bir vakıf tarafından sergilenen en iyi çoçuk tiyatrosu için tüm emeği geçenlere çok teşekkürler, başta Zorlu Vakfı yönetimi olmak üzere.
  Mesut Ellialtioglu
  29.11.2015
 • Not: Merhaba, Size ne kadar teşekkür etsek inanın azdır. Büyük bir emek verilerek sahnelenen oyunu kızım ve arkadaşlarımızla izledik. çocuklardan daha pür dikkat izlediğimi itiraf etmek istiyorum. oyunculuklar, sahne görseli, verilen mesajlar tam anlamıyla mükemmeldi. üstelik bunların sadece çocuklara tiyatro aşkını verebilmek için olduğunu görmek her hangi bir maddi karşılığı olmaması ayrıca bir takdir konusu. tekrar teşekkür ederim. her zaman takipçiniz olacağım. elimden geldiğince de bu aşkı etrafıma yaymaya çalışacağım. saygılarımla Teşekkürler.
  Nisa Mollaoğlu
  29.11.2015
 • Sahne, oyuncular muhteşem :) ayrıca tiyatronun konusunda çocuklara çok anlamlı farkındalıklar sunuldu. Gelecek oyunlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. Teşekkür ederiz Zorlu Çocuk Tiyatrosu...
  Nigar Karademir
  03.06.2015
 • Bir süre önce çocuklarımla birlikte izlediğimiz oyundan çok keyif aldım. Dekor, ışıklandırma, kostümler çok güzeldi emeği geçenlere teşekkürler.
  Mustafa Töredi
  06.03.2015
 • Muhteşem, herkesin emeğine sağlık.
  Pınar Yerli
  06.03.2015
 • Kostümler, dekor, oyuncular herşey çok mükemmeldi. Bir masal sahnesine girip masalı adeta yaşadık. Emeği geçenlere teşekkürler.
  Kübra Demir
  02.02.2015
 • Sahne dekoru, kostümleri, müzikleri ve oyuncularıyla mükemmel bir oyundu. Umarım uzunca bir süre sahnelenir ve binlerce çocuğa ulaşır.
  Fatma Elver
  02.02.2015
 • Çok güzel bir tiyatroydu Kibritçi kız çok şirindi. Ama sihirbaz gösterisi çok güzeldi. Kısacası herkesin gitmesini tavsiye ediyorum.
  Aleyna Zor
  29.01.2015
 • Bugün 4 yaşındaki oğlum Erdem'le birlikte tiyatro oyununuza geldik ve çok beğendik. Gerçekten çok profesyonel ve çocuklar için çok öğretici bir oyun izledik. Üstelik hiçbir ücret ödemeden. Emek verenlere, Zorlu Vakfı'na ve siz değerli oyunculara çok teşekkür ediyoruz.
  Tarık Bozkurt
  29.01.2015
 • Kibritçi kız seni çok sevdim. Sana hayranım. Senin tokalarını çok beğendim. Daha sonra hangi oyun gelecek diye çok merak ediyorum.
  Nazlı Koşar
  29.01.2015
 • Öncelikle Bu harika oyunları çocuklarla ücretsiz buluşturan Zorlu Çocuk Tiyatrosuna teşekkür ederim.Kibritçi Kız Müzikali beni ve kızımı çok etkiledi.Oyunda konu çok güzel mesajlarla yeniden yorumlanmış ve çocuklara eğlenceli şekilde sunulmuş.Ayrıca müzikler ve görsellik de muhteşemdi. Neredeyse her hafta bir çocuk oyunu izliyoruz, Bu oyun seyrettiklerimiz içinde en güzeliydi.Emeği geçen herkesi kutluyorum.
  Aynur Gökçe
  15.12.2014
 • Hala büyüsündeyim... O atmosferi yaşıyor gibiyim... Potansiyeli yüksek oyun... Ve de mutlu son ve o rüya canlandırması çok etkileyici... Önerilmesini rica ederim...
  Hamiyet Yucak Atan
  15.12.2014
 • 08-11-2014 tarihli gösterinizi izleme şansını bulabilenlerdenim. Tek kelime ile mükemmel bir oyun izledik. İlerleyen tarihlerde küçük kızım ile de mutlaka geleceğim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Saygılarımla
  Eda Mengi
  10.11.2014
 • Merhaba. Keşke çocuklara sizin gibi herkes destek olsa... On numara beş yıldızdı.
  Erkan Akçay
  23.05.2014
 • Umarım Haziran ayında da oynarsınız biz de okullar kapanınca gidebiliriz de onun için böyle bir istekte bulunuyorum kızım Çimen Naz adına sevgiyle kalın.
  Çiğdem Ahat
  21.05.2014
 • Bugün hala işini seven ve ciddiye alan insanların olduğunu görmek beni fazlasıyla mutlu etti. O kadar çok çocuk oyunu izledim ki ( meslegim gereği) ne yazik ki çocukları pek önemsemez , hiç uygun olmayan konular replikler özensiz kostüm ve dekorlar vs....Sizleri gönülden tebrik ederim. Kibritçi Kız masalı sayenizde artık hem bir müzik ziyafeti hem de mutlu sonla daha güzel bir eser. Ayrıca sokak çocuklari ile ilgili yarattıgınız farkindalik cok kararinda . Elinize, emeginize yüreğinize sağlık tüm ekibi teker teker kutlarım. Her sezon görüsmek dileğiyle....
  Nihan Varan
  10.05.2014
 • Öncelikle tüm ekibi tebrik etmek istiyorum.çok renkli, çok eğlenceli, eğitici,müzikler şahane yorum şahane .8 yaşındaki oğlum ege ile birlikte tadına doyulmaz bir hazla seytettik ve dinledik.herkese tavsiye ediyorum.
  Nuray Sarıgül
  09.05.2014
 • Kibritci kız müzikalinize gittik. Biz ailecek bukadar güzel bir gösteri sunduğunuz için teşekkürler. Oyun kalitesi yüksek ve görsel niteliği yüksek bir oyundu. Gelecekteki program larınızi sabırsızlıkla bekliyoruz.
  Önay Aslan
  07.03.2014
 • Kibritçi Kız Müzikalini oğlumla birlikte seyrettik. Emeğinize sağlık, çok çok beğendik
  Hülya Güner
  04.03.2014
 • Öncelikle sayın Prof. Dr. Hasan Erkek ve oyunda emeği geçen her arkadaşımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım Eşim Kızım ve Ben oyundan müthiş keyif aldık oyuncu her arkadaşın müzik ve oyunculuk yeteneklerini ayakta alkışlıyor, başarılarınızın devamını diliyorum.Muhteşemsiniz ( Sokak Serçeler ini şimdi Daha çok seviyoruz )
  Gündüz Teoman
  03.02.2014
 • Bugun 3 yaşındaki kızım Leyla yla beraber izledik.Gelirken onun yaşına gore ağır olabilir mı endişem vardı.En kötü ikinci perdeyi izleyemeyiz diye düşündüm.Ama tüm oyunu buyuk bir heyecanla takip ederek sonuna kadar izledi.Oyundan sonraki oyuncularla fotograf çekimi ise ayrı bir sürpriz oldu onun icin.Ellerinize ve emeginize saglık.Sevgiler.
  Burcu Kurt
  02.02.2014